Vakit Geçirmelik 5 Oyun

Selamlar herkese! Nasılsınız, keyifler nasıl? Okulların kapanmasına yakın gelen koşturmaca beni de vurdu, durum böyle olunca pek yazı yazamaz hale geldim.  Şu sıralar genellikle vakit öldürmelik oyunlar oynadığımdan dolayı kendi kendime “neden bu tarz bir liste yapmıyorum ki?” dedim ve Indie Avcısı Küratör Sayfasında incelediğim 5 tane oyunu sizler için derledim. Böylelikle eğer çok vaktiniz yoksa, oyalanmak istiyorsanız bu oyunlar sizler için ideal. Ha bu arada unutmadan, Küratör sayfasını ve Indie Avcısı Steam Grubunu takip etmeyi unutmayın!

 

Prison Run and Gun:

İncelemesini de yaptığım Prison Run and Gun için kısaca söyleyebileceğim şey :

 

“Bir hapishaneden kaçma oyunu olan Prison Run and Gun güzel bir platformer oyunu. Mermilerden kaçıp, küçük bulmacaları çözüp bölümün sonuna kadar hayatta kalabilecek misiniz?”

 

 

Mini Metro:

Metro yapmak ne kadar zor olabilir ki? Belediyeleri anlama simülatörü de diyebilirim.

 

“Minimalist ve güzel bir bulmaca oyunu olan Mini Metro, özellikle Ankara’da yaşayan insanların oynadıkça gözlerini yaşlandırtacak cinsten bir metro kurma oyunu.”

 

 

Superflight:

Özgürlük kollarınızın altında. İçiniz daraldıkça uçabilir, böylelikle rahatlayabilirsiniz.

 

“Hiç içinizden acaba uçmak nasıl bir his diye geçirdiniz mi? Eğer aklınızdan bu geçtiyse artık cevabını bulabilirsiniz. Özel güçler, düşmanlar, görevler yok. Sadece siz ve kanatlarınız var! İyi uçuşlar”

 

Devil Daggers:

Hız, aksiyon, vahşet, gerginlik. Hepsi bir arada.

 

“Aksiyon dolu bu oyunda, üstünüze doğru gelen envai çeşit şeytani yaratığı öldürmek ve kaçınmak zorundasınız. Boş zamanlarınızı değerlendirmek için ideal.”

 

 

Running With Rifles:

Klasik savaş oyunlarını unutun. Basit ancak fazlasıyla eğlenceli yapısıyla bu oyunu kesin oynayın!

 

“Çok eğlenceli bir savaş oyunu. İzometrik kamera açısına sahip oyun bölge ele geçire geçire haritayı tamamlama görevleri üzerine. Fazlasıyla hızlı ve bağımlılık yapacak bir oyun!”

 

 

Peki ya sizin şu tam vakit öldürmelik bir Indie oyun dediğiniz oyunlar neler? Yorum olarak belirtin ki hepimiz faydalanalım! Bu arada, sosyal medya hesaplarını takip etmediyseniz çok şey kaçırıyorsunuz benden söylemesi (aslında pek aktif tutamıyorum ama olsun, okul bitsin oraya da yoğunlaşacağım. Tek kişiyim yahu hangi birisine yetişeyim.)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: